Tarneaeg ja transport

Üldjuhul on kõik e-poes olevad tooted laos olemas. Tellimuse esitamisel saab ostja valida, kas soovib transporditeenust meie poolt või soovib hoopiski ise ostetud kaubale Tartumaale Kavastusse järele tulla. Kavastus väljastame kaupu esmaspäevast neljapäevani kell 8:00-20:00. Mõlemal juhul võtab meie töötaja ostjaga tellimuse esitamisel jäetud telefoni või e-posti kaudu ühendust hiljemalt 5 tööpäeva jooksul, et leppida kokku kauba kohaletoimetamise ja kättesaamise täpne aeg. Igal juhul aga teeme oma parima, et tellimuse esitamisest ning kauba eest tasumisest alates 28 kalendripäeva jooksul saaks ostja oma kauba kätte. Eelneval kokkuleppel on võimalikud nii lühemad kui ka pikemad tarneajad.

Palmako e-poest ostetud kaupu tarnitakse ostjale üksnes Eesti Vabariigi piires. Meie poolt pakutava transporditeenuse hind sõltub tellimuse esitamisel täidetud tarneaadressi maakonnast. Tellimuse täitmisel tuleb aadressiks märkida koht, kuhu soovitakse e-poest ostetud kauba kohaletoomist. Kui elate näiteks linnas korteris, kuid e-poest ostetud kaupa soovite maakodusse, siis tellimuse täitmisel tuleb meile edastada maakodu aadress. 

Nii meilt tellitud transpordiga, kui ise kaubale Tartumaale Kavastusse järele tulles arvestage, et aiamaja ei ole mobiiltelefon või paar pükse. Ostetud kauba pakk on suur ja raske. Suuremad majad võivad olla pakitud isegi mitmesse pakki. Sel juhul on pakimõõdu ikooni juures näidatud mitme paki pikkus, laius ja kõrgus ning pakikaalu ikooni juures kõikide pakkide kogukaal. Kuigi meil on majade tootmisel ja pakkimisel ning transportimisel ka pikkade vahemaade taha aastatepikkune kogemus, tuleb arvestada, et ostetud toode on üle meetri laias, 2,5 kuni isegi 6 meetrit pikas ja üle poole meetri kõrges pakis ning üks selline maja pakk võib kaaluda alates poolest tonnist kuni isegi üle tonni. e-poes on iga toote juures tema pakendi mõõdud ja kaal näidatud.

Meie käest tellitud transpordi puhul ei pea Te muretsema, kuidas majapakk auto pealt maha saab. Selleks on autod varustatud vajaliku tõstukiga ning maja tõstetakse Teie juures ka maha.

Majapakid üksteise peale ladustatuna Palmako välilaos