Toodete kasutamine

Enamik Palmako e-poest ostetud toodetest on viimistlemata, see tähendab tootepakis on naturaalselst põhjamaisest kuusepuidust majadetailid. Erandiks on kasvuhooned ja majade vundamendiprussid, mis on eelnevalt puidukaitsevahendiga töödeldud.

Tagamaks puidust tootele pikka eluiga, on esimeseks oluliseks sammuks detailide töötlemine puidukaitsevahendiga, mida on võimalik osta igast ehitusmaterjalide või värvipoest. Küsige nõu nende poodide spetsialistidelt. Edasi võib igaüks maja viimistleda soovi kohaselt kas täiskattega puiduvärvidega või lasuurvärvidega. Viimastega maja värvides saab maja kena tooni, kuid puidusüü jääb alt läbi kumama. Maja detailid tuleks puidukaitsevahendiga töödelda enne maja paigaldust, värvimistööd võib teha ka pärast maja paigaldust. Eriti soovitav on see juhul, kui maja soovitakse väljast ja seest värvida erinevat värvi. Majade värvimisel pärast paigaldust saab vältida ka probleemi, et sooned valguvad värvi täis ja pärast ei istu freesprussid omavahel ilusti kokku.

Enne maja paigaldamist tuleb tagada, et oleks olemas tasapinnaline alus ehk vundament. Sõltuvalt maja suurusest ja raskusest võib maja paigaldada betoonist kergplokkidele, kiviparketile, betoonist plaatidele või valatud betoonist plaatvundamendile. Mida paremini on aluspind loodis, seda kergem on maja paigaldamine. Suuremate majade puhul tuleks mõelda ka sellele, kas ja kust soovitakse majja tuua elekter, vesi, kanalisatsioon ja muud kommunikatsioonid.

Iga meie tootega on kaasas põhjalik ja joonistega juhend. Toodete kokkupanek ja majade paigaldamine on lihtne ning soovi korral saab sellega hakkama igaüks. Töö paremaks sujumiseks on hea keegi appi võtta ja suuremaid maju paigaldada kahekesi. Tööriistade osas on enamasit vajalikud tavapärasd haamer, akutrell (kruvide keeramiseks), saag. Katusekatte paigaldamise teeb kergemaks klambripüstoli olemasolu.

Näiteid Palmako majadest kasutuses leiab meie kodulehe galeriist ja ühe näidis paigaldusvideo allpoolt: