Kuidas osta e-poest

 

Kuidas osta e-poest

Palmako e-poe kasutamiseks ei pea looma endale kasutajakontot ega sisse logima. Meie e-poes ostlemine on imelihtne. Kui Sul tekib e-poes osteldes küsimusi või soovid anda meile tagasisidet, kirjuta pood@palmako.ee või helista tööpäeviti ajavahemikul 9-17 telefonil 735 5116.

Kaupade valimine ja tootevõrdlus

E-poes kauba valimisel on võimalik tooteid otsida ja sorteerida, filtreerida ning võrrelda.

Toodete otsimine

Kui soovid leida kindlat kaupa, siis vali menüüst Tooted sobiv kategooria või seadista filter nii, et see vastab soovitud parameetritele. Kategooriale või filtreerimisele sobivad tooted esitatakse lehel 48 kaupa. Järgmiste toodete nägemiseks tuleb valida lehe allservas lehe number või vajutada noolte märkidele.

Kui tead toote nime, saad toote kiiremaks leidmiseks kasutada ülaribal olevat otsingukasti.

Toodete võrdlemine

Toodete võrdlemiseks kliki toote juures võrdlusnoolte ikoonile. Leia järgmised tooted ning vajuta ka nende juures vastavat nuppu. Iga toote lisamisel näidatakse üleval paremas nurgas Tootevõrdluse juures võrdlusesse lisatud toodete arvu. Seejärel ava lehe üleval paremas nurgas Tootevõrdlus. Korraga kuvatakse 4 toodet. Toodete võrdlusest eemaldamiseks vajuta Tootevõrdluse vaates vastava toote pildi all risti ikooni. Võrdluse saab välja printida või saata enda või sõbra e-posti aadressile.

Tooteinfo

Toote pildil või nimel klikkides avaneb detailne tooteleht. Toote foto all olevatele nooltele vajutades on näha antud toote pildigalerii, põhjaplaan ja muu toote visuaalne materjal. Pildi all tabelis on toote tehniline info, mõõdud, omadused, paigaldamine jms. Paremas veerus kuvatakse toote töötlusvariandid ja lisatooted koos vajamineva koguse ja maksumustega. i-märgile hiirega liikudes avaneb väikses eraldi aknas lisatoote kirjeldus. Paremast veerust käib ka toote ja lisatoote + ja - nupule vajutades ostukorvi lisamine.

Kauba lisamine ostukorvi

Kui leidsid toodete nimekirjast endale sobiva kauba, kliki toote nime alla ilmuvale ostukorvi ikoonile või toote pildile. Toote pildile vajutades avaneb antud toote leht, millel detailne tooteinfo. Kui oledki juba tooteinfo vaates, siis näed paremas veerus "Toote lisamine ostukorvi" osa. Vajuta meelepärase põhitoote juures "+" märki, vali veidi altpoolt juurde sobivad lisatooted ja vajuta all "Lisa ostukorvi" nuppu. Ülal päises ostukorvi ikoonile vajutades näed oma ostukorvi sisu ja saad minna ostu vormistama.

Tellimuse esitamine ja ostu vormistamine

Ostukorvi esimeses sammus "Tellimuse ülevaade" kuvatakse detailselt sinu tellimus, selles sammus on veel võimalik + ja - nupule vajutades lisatooteid lisada või eemaldada, muuta põhitoote või lisatoodete töötluse valikut ja eemaldada korvist tooteid, mille osas oled ringi mõelnud.

Kontakt- ja tarneandmete sammus tuleb sisestada täpne tarneaadress, oma nimi (ees- ja perekonnanimi) ning kontaktandmed (e-post ja telefon). Pakume võimalust ka ise oma kaubale Tartumaale Kavastusse järgi tulla. Kauba väljastamine Kavastust toimub esmaspäevast neljapäevani ajavahemikul 9-20. Tutvu kindlasti Ostuinfo rubriigis "Tarneaeg ja transport" peatükis oleva infoga tarneaegade, toote pakendi eripärade ja transporditingimustega. Soovi korral saab arve võtta ka firma nimele.

Peale kontakt- ja tarneandmete sisestamist näed enne maksma suundumist "Tellimuse kinnituse" sammus veel kord oma ostukorvi sisu. Kontrolli, et tellimus on korrektne ja kõik soovitu olemas. Kui ostukorvi sisu vastab soovitule, vajuta "Edasi" ja siirdu maksma.

Kõige lõpuks vajuta nupul Edasi ja suundu tellimuse eest maksma.

Maksmine

"Maksevalikute" sammus vali tasumisviis. Hetkel pakume võimalust maksta netipangas SEB, Swedbanki ja Luminor panga klientidele. Samuti on võimalik kaupade eest tasuda krediitkaardiga või ettemaksuarvega (valik "Maksan ettemaksuarve alusel"). Viimane saadetakse tellimuses esitatud e-postile. Kindlasti tutvu e-poe üldtingimustega ja märgi, et nõustud nendega, vastasel korral kahjuks ostu sooritada ei saa. Pangalingi valimisel suunatakse edasi vastavasse netipanka. Pärast makse sooritamist vajutage kindlasti nupul "Tagasi kaupmehe juurde". Soovi korral on võimalik meie toodete eest tasuda ka järelmaksuga. Selle kohta saate täpsemat informatsiooni Ostuinfo rubriigist Järelmaks.

Tellimuse kinnitus

Pärast maksmist või ettemaksuarve küsimist saadetakse tellimuse kinnitus ostja e-postile ja teavitatakse ka müüjat. Kauba kättetoimetamise detailide täpsustamiseks võtab müüja ostjaga ühendust hiljemalt viie tööpäeva jooksul ostu e-pos sooritamisest.