Järelmaks

Kõiki meie tooteid on võimalik osta ka järelmaksuga. Sissemakse on alates 0% ning järelmaksu tähtaeg võib olla 4-48 kuud. Järelmaksu pakub meie koostööpartner Finora Capital. 

Kuidas osta järelmaksuga?

  • Iga toote juurest leiate nupu "Taotle järelmaksu". Sellel klikkides suunatakse teid Finora Capital'i kodulehele, kus saate tutvuda järelmaksu tingimustega ning täita järelmaksutaotluse.
  • Kui olete täitnud järelmaksutaotluses vajalikud väljad, klikkige "Saadan taotluse" ning taotlus jõuab Finora Capital'ini.
  • Finora Capital vaatab Teie järelmaksutaotluse läbi ning võtab isikutuvastuseks Teiega ühendust telefoni või e-maili teel. Tööpäeval võetakse Teiega ühendust samal päeval, õhtul või nädalavahetusel täidetud taotluse puhul konktakteerutakse Teiega järgmisel tööpäeval. 
  • Pärast isikutuvastust teeb Finora Capital otsuse järelmaksu pakkumise kohta ning annab Teile otsusest teada.
  • Positiivse otsuse korral edastab Finora Capital Teile pakkumise ning info teabelehe.
  • Kui Te olete järelmaksu tingimustega nõus, allkirjastakse Teiega leping. Finora Capital informeerib ka Palmakot positiivsest otsusest, kui leping on allkirjastatud.
  • Kui leping on sõlmitud, palume Teil tulla tagasi Palmako e-poodi, valida toode, mida soovite järelmaksuga osta ning esitada tellimuse. Pöörame Teie tähelepanu sellele, et kui olete jõudnud maksmiseni, siis valige maksmisviisiks "Soovin arvega tasuda".
  • Omafinantseeringu korral edastame Teile sellekohase arve. Pärast raha laekumist võtame Teiega uuesti ühendust, et leppida täpsemalt kokku transpordi aeg.

Tegemist on finantskohustusega, teenuse pakkujaks on OÜ Finora Capital. Tutvu Finora Capital’i järelmaksu tingimustega klienditeenindaja juures, vajadusel konsulteeri asjatundjaga. Näiteks 2000€ laenamisel 3 aastaks intressiga 17% aastas on krediidi kulukuse määr 19,47%, lepingu tasu 25€ ning kuumakse 71,31€ eeldusel, et intress makstakse tagasi igakuise annuiteetmaksena. Tasutav krediidi kulu 3 aasta jooksul kokku on 2 592,16€.

Kui Teil tekib seoses järelmaksuga küsimusi, siis võtke palun ühendust Finora Capital'iga telefonil 658 1300 või e-mailitsi info@finoracapital.eu.

Soovitame Teil kindlasti tutvuda ja hinnata kõiki laenamisega kaasnevaid aspekte, kulusid ja riske. Teadlik ja vastutustundega sõlmitud laenuleping võimaldab teil vältida probleeme tulevikus. Lisainfo saamiseks soovitame tutvuda ka Finantsinspektsiooni infoga aadressil www.minuraha.ee ning Tarbijakaitse soovitustega aadressil www.laenatargalt.ee.