KKK

Kuidas toimub e-poest ostmine?

e-poest ostmise protsess on detailselt kirjeldatud Ostuinfo alammenüüpunkti Kuidas osta e-poest all. Kui e-poes osteldes tekib siiski küsimusi või soovid anda meile tagasisidet, kirjuta pood@palmako.ee.

Kui palju aiamaja maksab?

Iga toote juures on hind kuvatud. Kõik e-poe hinnad sisaldavad käibemaksu. Maja komplekt sisaldab enamasti kõiki paigalduseks vajaminevaid tarvikuid – kruvid, naelad jmt. Maja juures näidatud hind ei sisalda lisatooteid (katusekattematerjal, vihmaveerennid jne). Need saab soovi korral tellimusele täiendavalt lisada.

Kuidas ma tean, missugused lisatooted aiamajaga sobivad?

Iga toote juures on näidatud just talle sobivad lisatooted õigete kogustega. Suuremal osal majadest on lisatootena võimalik osta katusekattematerjali (katusepapp, sindel, EPDM), vihmaveerenne ja terrasse. Lisaks varikatust, küljekuuri, lisauksi ja -aknaid. Mõned majad on ilma põrandata, kuid soovi korral on võimalik põrand juurde osta.

Miks aiamajade komplektid ei sisalda enamasti katusekattematerjali?

Hindame oma klientide vabadust ise valida, missugust katusekatet nad aiamajale või muule tootele soovivad. Sageli sõltub see põhihoonete katusekattest. Aiamajadele võib paigaldada nii katusepapi, sindli/kärgkatte (ei sobi lamekatustele ja katustele väiksema kaldega kui 15°), katusepleki või soovi korral ka kivikatuse.

Miks ei ole mõnel majal põrandat?

Ilma põrandata aiamajade näol on tegu mudelitega, mis on algselt välja töötatud Prantsuse turu tarbeks ning prantslased eelistavad puidust põranda asemel kasutada kivist plaate. Seetõttu ei sisaldu põrand majakomplektis ning põrandalauad koos töödeldud vundamendiprussidega on võimalik lisatootena juurde osta.

Kuidas toimub kauba kohale toimetamine?

Aiamaja on selles mõttes eriline toode, et ei mahu postipakiautomaatidesse. Majad on küll ilusti pakitud, kuid üks majapakk võib olla kuni 6 meetrit pikk ja kaaluda mitu tonni. Kuna meil on pikaajaline kogemus majapakkide transpordil, soovitame tellida kauba transpordi koos tootega meie e-poest. Tarneaeg ja transport on pikemalt lahti kirjutatud Ostuinfo menüüpunktis.

Missugused on nõuded vundamendile?

Enne maja paigaldamist tuleb tagada, et oleks olemas ostetava maja mõõtudele vastav tasapinnaline alus ehk vundament. Sõltuvalt maja suurusest ja raskusest võib maja paigaldada betoonist kergplokkidele, kiviparketile, betoonist plaatidele või valatud betoonist plaatvundamendile. Mida paremini on aluspind loodis, seda kergem on maja paigaldamine. Suuremate majade puhul tuleks mõelda ka sellele, kas ja kust soovitakse majja tuua elekter, vesi, kanalisatsioon ja muud kommunikatsioonid.

Kuidas aiamaja hooldada?

Suur osa Palmako e-poe toodetest (v.a majade vundamendiprussid, mänguväljakud, aiapaneelid ja aiandustooted) on viimistlemata ja ilmastikumõjudele väga vastuvõtlikud. Maja esialgset väljanägemist võivad mõjutada nii päike, vihm kui ka lumi. Tagamaks puidust tootele pikka eluiga, on esimeseks oluliseks sammuks detailide töötlemine puidukaitsevahendiga, mida on võimalik osta igast ehitusmaterjalide või värvipoest. Küsige nõu nende poodide spetsialistidelt. Edasi võib igaüks maja viimistleda soovi kohaselt kas täiskattega puiduvärvidega või lasuurvärvidega. Toodete viimistlemine on pikemalt lahti kirjutatud Ostuinfo alammenüüpunktis Toodete kasutamine.
Vaata ka: https://www.palmako.ee/et/hooldus-ja-tootlemine

Kuidas toimub aiamaja paigaldamine?

Palmako toodete kokkupanek ja paigaldamine on lihtne ja sellega saab hakkama igaüks. Iga tootega on kaasas põhjalik joonistega juhend. Töö paremaks sujumiseks on siiski hea sõber appi võtta ja maja kahekesi paigaldada. Tööriistadest on enamasti vajalikud mõõdulint, lood, haamer, akutrell (kruvide keeramiseks ja puurimiseks), saag ja redel. Katusekatte paigaldamise teeb kergemaks klambripüstoli olemasolu.
Vaata ka: https://www.palmako.ee/et/paigaldamine

Kas Palmako pakub ka majade paigaldamise teenust?

Palmako majade paigaldamine on lihtne ja sellega saab hakkama igaüks. Kui on soov siiski paigaldusteenus tellida, siis küsige hinnapakkumist meie koostööpartneritelt:
Inwood OÜ, tel +372 5308 7510, martin.kabral@gmail.com
Saunasmile OÜ, tel +372 5782 6060, sales@saunasmile.ee
A&H Ristpalkmajad OÜ, tel +372 511 6149, ristpalk@ristpalk.ee

Kuidas ma tean, kas toode, mida osta soovin, on laos olemas?

Palmako on nii suur tootja, et kõik e-poes pakutavad tooted, on meie ladudes aastaringselt olemas. Tagame majade ostjani toimetamise nelja nädala jooksul peale e-poes ostu sooritamist ja raha laekumisest meie arvele.

Kas ma saan ostetud toote tagastada?

Kuigi tegu on suuremõõtmeliste ja raskete toodetega, kehtib ka Palmako e-poest ostetud kaupadele 14-päevane taganemisõigus. Toodete tagastamine on pikemalt lahti kirjutatud Ostuinfo alammenüüpunktis 14 päeva tuvumisaega.

Kust ma saan lisainformatsiooni, abi?

Murede või probleemide korral võite meile kirjutada pood@palmako.ee, Skype'ida või helistada tööpäeviti kell 9–17 telefonil 735 5116. Kõik kontaktandmed on e-poes all paremas servas infokastis ja menüüpunktis Kontakt