COVID-19 ja tarned

Kahjuks peame tõdema, et COVID-19 pandeemia on paraku mõjutanud ka meie toodete tarneid.

Juba eelmisel aastal täheldasime suurenenud nõudlust Palmako toodete järele. COVID-19 pandeemiast tingitud piirangute ja muutuste tõttu elukorralduses veedavad inimesed üle kogu maailma rohkem aega kodus ja oma aias toimetades.

Ühest küljest on meil muidugi hea meel, et Palmako tooteid ostetakse ja need valmistavad aiasolemise rõõmu nii paljudele inimestele, kuid teisalt oleme kurvad, et ei suuda suurenenud nõudlusega sammu pidada.

Robotite kõrval töötab meie tehastes ka päris palju inimesi ja kahjuks ei ole COVID-19 viirusest ning haigestumistest pääsenud ka meie. Inimeste haigestumised, asendamised, tööde ümberkorraldamised paraku kindlasti ei toeta suuremal võimsusel ja rohkem tootmist.

Eelmainitule lisaks ei ole soodne ka tooraine turg. Kõigil meie sektoris on raskusi toorme ja furnituuride kättesaadavusega.

Teeme kõik, mis meie võimuses, et tagada toodete kättesaadavus, oleme püüdnud eelseisvaks hooajaks võimalikult hästi valmistuda, üle talve ladusid täita, kuid siiski rohkem kui meile meeldib, esineb olukordi, kus soovitud toodete tarneajad võivad ulatuda mitme kuuni, mõnikord lausa poole aastani. 

Loodame väga kõigi mõistvale suhtumisele, kui meie klienditeenindajad teatavad teile tellitud toote oluliselt pikemast tarneajast kui eeldanud olete.

Üheskoos saame hakkama!