Kuidas osta e-poest

Palmako e-poe kasutamiseks ei pea looma endale kasutajakontot ega sisse logima. Meie e-poes ostlemine on imelihtne. Kui Sul tekib e-poes osteldes küsimusi või soovid anda meile tagasisidet, kirjuta pood@palmako.ee või helista tööpäeviti ajavahemikul 9-17 telefonil 735 5116.

Kaupade valimine ja tootevõrdlus
E-poes kauba valimisel on võimalik tooteid otsida ja sorteerida, filtreerida ning võrrelda.

Toodete otsimine
Kui soovid leida kindlat kaupa, siis vali menüüst Tooted sobiv kategooria või seadista filter nii, et see vastab soovitud parameetritele. Kategooriale või filtreerimisele sobivad tooted esitatakse lehel 15 kaupa. Järgmiste toodete nägemiseks tuleb valida lehe allservas lehe number või järgmine>.

Toodete võrdlemine
Toodete võrdlemiseks kliki tootevaates "Lisa võrdlusesse". Leia järgmised tooted ning vajuta ka nende juures vastavat nuppu. Iga toote lisamisel näidatakse üleval paremas nurgas Tootevõrdluse juures võrdlusesse lisatud toodete arvu. Seejärel ava lehe üleval paremas nurgas Tootevõrdlus. Korraga kuvatakse 2 toodet, teiste nägemiseks tuleb navigeerida noolenuppudega vasakule või paremale. Kui soovid minna tootevõrdluse vaatesse hiljem, kliki üleval paremal nurgas Tootevõrdluse ikoonil. Toodete võrdlusest eemaldamiseks vajuta Tootevõrdluse vaates vastava toote all "Eemalda võrdlusest".

Tooteinfo
Toote pildil klikkides avaneb detailne tooteinfo. Toote fotol klikkides avaneb antud toote pildigalerii, põhjaplaan ja muu toote visuaalne materjal. Pildi all on ikoonidega kirjeldatud toote tehniline info, mõõdud jms. Hiirega ikoonile liikudes kuvatakse ikooni tähendus. Tootevaates ikoonirea all kuvatakse antud tootega sobivad lisatooted, vajaminev kogus ja lisatoodete maksumus. i-märgile hiirega liikudes avaneb väikses eraldi aknas lisatoote kirjeldus. Soovitud lisatooted saab tellimusele lisada ostukorvis + ja - nupule vajutades.

Kauba lisamine ostukorvi
Kui leidsid sobiva kauba, kliki tootevalikus toote fotol. Avaneb ainult antud toodet puudutav osa koos detailse tooteinfoga. Kui oledki juba tooteinfo vaates, siis on OSTA-nupp suurelt ja oranžilt näha paremal servas. Kliki OSTA-nupul ja avaneb aken tellimuse esitamiseks ning ostu sooritamiseks.

Tellimuse esitamine ja ostu vormistamine
Tellimuse esitamise ja ostu sooritamise aknas kuvatakse vasakul detailselt sinu tellimus. Kauba kohale toimetamiseks on vaja andmete väljal valida maakond ja lisada täpne tarneaadress, kuhu toodet soovitakse. Lisaks tuleb andmete väljal sisestada oma nimi (ees- ja perekonnanimi) ning kontaktandmed (e-post ja telefon). Pakume võimalust ka ise oma kaubale Tartumaale Kavastusse järgi tulla. Kauba väljastamine Kavastust toimub esmaspäevast neljapäevani ajavahemikul 9-20. Tutvu kindlasti Ostuinfo rubriigis Tarneaeg ja transport peatükis oleva infoga tarneaegade, toote pakendi eripärade ja transporditingimustega. Tellimuse esitamise akna allservas on näidatud antud tootega sobivad lisatooted, mida saab tellimusele lisada + ja - nupule vajutades. Soovi korral saab arve võtta ka firma nimele. Kindlasti tutvu e-poe üldtingimustega ja märgi, et nõustud nendega, vastasel korral kahjuks ostu sooritada ei saa. Kõige lõpuks vajuta nupul Edasi ja suundu tellimuse eest maksma.

Maksmine
Maksmise aknas kuvatakse veel kord detailselt sinu tellimus. Kontrolli, et tellimus on korrektne ja kõik soovitu olemas. Seejärel vali tasumisviis. Hetkel pakume võimalust maksta netipangas SEB, Swedbanki ja Nordea panga klientidele. Samuti on võimalik kaupade eest tasuda krediitkaardiga või ettemaksuarvega (valik "Soovin arvega tasuda"). Viimane saadetakse tellimuses esitatud e-postile. Pangalingi valimisel suunatakse edasi vastavasse netipanka. Pärast makse sooritamist vajutage kindlasti nupul "Tagasi kaupmehe juurde". Soovi korral on võimalik meie toodete eest tasuda ka järelmaksuga. Selle kohta saate täpsemat informatsiooni Ostuinfo rubriigist Järelmaks.

Tellimuse kinnitus
Pärast maksmist või ettemaksuarve küsimist saadetakse tellimuse kinnitus ostja e-postile ja teavitatakse ka müüjat. Kauba kättetoimetamise detailide täpsustamiseks võtab müüja ostjaga ühendust hiljemalt viie tööpäeva jooksul ostu e-pos sooritamisest.