Pildid on illustratiivsed. Toote soetamisel palume lähtuda toote spetsifikatsioonist.

Lucy 12,2 m²

Kaubakood: PA-3535 Pindala: 12,2m2 Välispindala: 12,2m2

Toote ostukorvi lisamine

Põhitoode
Naturaalne, töötlemata puit

Toode on naturaalsest viimistlemata puidust ja tuleb esimesel võimalusel puidukaitsevahendiga töödelda.

1 325 €
+
Halliks kastetud

Toode on kastetud halli pigmenti sisaldavasse puidukaitsevahendisse, kuid vajab ilmastikutingimuste eest kaitseks ka viimistluskihti.

1 475 €
+
Pruuniks kastetud

Toode on kastetud pruuni pigmenti sisaldavasse puidukaitsevahendisse, kuid vajab ilmastikutingimuste eest kaitseks ka viimistluskihti.

1 475 €
+
Valgeks kastetud

Toode on kastetud kerget valget pigmenti sisaldavasse puidukaitsevahendisse, kuid vajab ilmastikutingimuste eest kaitseks ka viimistluskihti.

1 475 €
+
Valgeks krunditud

Toode on krunditud valge vesialuselise välitingimustesse sobiva kruntvärviga, kuid vajab ilmastikutingimuste eest kaitseks ka viimistluskihti.

1 590 €
+
Lisatooted
EPDM 4570x3900 mm

Kummilaadne katusekattematerjal, mis on eriti sobilik lamekatusega majadele. Komplekt sisaldab majale sobilikku valmislõigatud tükki EPDMi ning paigalduseks vajalikku liimi.

675 €
+
SBS katusekate, 1 rull=10m
3x129 €
+
Vihmaveerennid lamekatusele, 4 m

Tumepruunid plastikust vihmaveerennid sisaldavad paigalduseks kõiki vajalikke tarvikuid.

149 €
+
Katusekatte naelad 16mm, 1 kg, kuumtsingitud

Naelad sobivad nii papi kui ka sindli paigaldamiseks.

12,5 €
+
Katusepapp, aluskate must, 1 rull=10m

Katusepapp on 10 m rullides, rulli laius 1 m.

3x35 €
+
Lucy 12,2 m² element, klaasiga
Naturaalne, töötlemata puit

Toode on naturaalsest viimistlemata puidust ja tuleb esimesel võimalusel puidukaitsevahendiga töödelda.Seinaelementide abil on soovi korral võimalik Lucy küljed kinni ehitada. Seinaelement on karastatud klaasiga ning mõõtudega 103x230 cm.

175 €
+
Halliks kastetud

Toode on kastetud halli pigmenti sisaldavasse puidukaitsevahendisse, kuid vajab ilmastikutingimuste eest kaitseks ka viimistluskihti.Seinaelementide abil on soovi korral võimalik Lucy küljed kinni ehitada. Seinaelement on karastatud klaasiga ning mõõtudega 103x230 cm.

199 €
+
Pruuniks kastetud

Toode on kastetud pruuni pigmenti sisaldavasse puidukaitsevahendisse, kuid vajab ilmastikutingimuste eest kaitseks ka viimistluskihti.Seinaelementide abil on soovi korral võimalik Lucy küljed kinni ehitada. Seinaelement on karastatud klaasiga ning mõõtudega 103x230 cm.

199 €
+
Valgeks kastetud

Toode on kastetud kerget valget pigmenti sisaldavasse puidukaitsevahendisse, kuid vajab ilmastikutingimuste eest kaitseks ka viimistluskihti.Seinaelementide abil on soovi korral võimalik Lucy küljed kinni ehitada. Seinaelement on karastatud klaasiga ning mõõtudega 103x230 cm.

199 €
+
Valgeks krunditud

Toode on krunditud valge vesialuselise välitingimustesse sobiva kruntvärviga, kuid vajab ilmastikutingimuste eest kaitseks ka viimistluskihti.Seinaelementide abil on soovi korral võimalik Lucy küljed kinni ehitada. Seinaelement on karastatud klaasiga ning mõõtudega 103x230 cm.

225 €
+
Lucy 12,2 m² element, puidust
Naturaalne, töötlemata puit

Toode on naturaalsest viimistlemata puidust ja tuleb esimesel võimalusel puidukaitsevahendiga töödelda.Seinaelementide abil on soovi korral võimalik Lucy küljed kinni ehitada. Puidust seinaelemendi ülemine osa on klaasist ning elemendi mõõdud on 103x230 cm.

159 €
+
Halliks kastetud

Toode on kastetud halli pigmenti sisaldavasse puidukaitsevahendisse, kuid vajab ilmastikutingimuste eest kaitseks ka viimistluskihti.Seinaelementide abil on soovi korral võimalik Lucy küljed kinni ehitada. Puidust seinaelemendi ülemine osa on klaasist ning elemendi mõõdud on 103x230 cm.

185 €
+
Pruuniks kastetud

Toode on kastetud pruuni pigmenti sisaldavasse puidukaitsevahendisse, kuid vajab ilmastikutingimuste eest kaitseks ka viimistluskihti.Seinaelementide abil on soovi korral võimalik Lucy küljed kinni ehitada. Puidust seinaelemendi ülemine osa on klaasist ning elemendi mõõdud on 103x230 cm.

185 €
+
Valgeks kastetud

Toode on kastetud kerget valget pigmenti sisaldavasse puidukaitsevahendisse, kuid vajab ilmastikutingimuste eest kaitseks ka viimistluskihti.Seinaelementide abil on soovi korral võimalik Lucy küljed kinni ehitada. Puidust seinaelemendi ülemine osa on klaasist ning elemendi mõõdud on 103x230 cm.

185 €
+
Valgeks krunditud

Toode on krunditud valge vesialuselise välitingimustesse sobiva kruntvärviga, kuid vajab ilmastikutingimuste eest kaitseks ka viimistluskihti.Seinaelementide abil on soovi korral võimalik Lucy küljed kinni ehitada. Puidust seinaelemendi ülemine osa on klaasist ning elemendi mõõdud on 103x230 cm.

199 €
+
Ankur, reguleeritav postijalg

Reguleeritav betooniankur auto varjualuste postide kinnitamiseks.

4x35 €
+
Tasuta transport üle Eesti!
Kokku: 0 €
Vali tooted, mida tahad ostukorvi lisada!